Дизай Студія Меблів
НАШ-дизайн-цікаве рішення для ресторанів, готелів, та приватних будинків.

Ваш інтер'єр буде неповторним!
 
Гарантуємо найвищу якість роботи.

     Затишок і комфорт в будинку - досить непроста і важлива справа. Спеціалізація нашого виробництва дозволяє Вам оформити весь будинок в єдиному стилі - стилі Вашого смаку. Безліч варіантів меблів з дерева дозволяють розвернутися Вашої фантазії, щоб догодити Вашим побажанням. Вироби з натуральних матеріалів притягують погляд вже одним своїм виглядом. Перебуваючи серед таких виробів, вдихаючи неповторний запах свіжості та бодрящий аромат деревини, Ви переймається почуттям, що ці меблі живі, і що вони "дихають". Деревина, що з давніх-давен відома, завжди була улюбленим матеріалом майстрів і художників при створенні шедеврів меблевого мистецтва. І це цілком пояснюється просто - жоден матеріал у природі не дозволить втілити в життя зручність Вашого інтер'єру в гармонії з витонченістю і теплотою "живого" матеріалу. Багатство форм, відтінків, малюнка текстури, ароматів - це все дерево.
 Дерев'яні будинки, двері, паркет, меблі - все це й зараз користується попитом. Можна з впевненістю сказати що інтер'єр, в якому присутнє дерево, ніколи не вийде з моди, буде надійним, практичним і довговічним, а дерев'яні меблі можуть прослужити не один рік, залишаючись такими ж комфортними. Меблі з натурального дерева, особливо з цінних порід деревини, до яких відноситься ясен і дуб, є довговічними, екологічними, що володіють високою міцністю виробом, ціна якого з часом тільки зростає, так як в усьому світі ціни на натуральну деревину постійно зростають, а кваліфікація майстрів які працюють з натуральним деревом добре оплачується. У всі часи з натурального дерева в тому числі і з ясеня робили відповідальні, що вимагають високої міцності вироби.


 Надаемо дизайнерськi послуги при облаштуваннi примiщення.  Виготовляемо меблi пiд старовину, розширюємо  мережу, пропонуєм диллерство на вигiдниг умовах.

Нашi замовники завжди,  приємно здивованi, та задоволенi, вiд роботи наших спецiалiстiв.
Нашi замовники без сорому рекомендують нас друзям, та рiдним...


Проектування та виробництво меблів.
 
 


Для  замовлення:
Ескізи, розміри, проекти та фото надсилайте на ел. адресу:
 
sofiika.lviv@gmail.com.

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Яндекс.Метрика  Яндекс.Метрика
Телефон(098) 062-80-04
Факс(073) 026-45-00
E-mailsofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицоМенеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: