Дверне полотно це тільки половина двері, а часто і менше. Ще одна помилка, яку дуже часто роблять люди, зацікавлені у придбанні дверей - це те, що під дверима вони мають на увазі дверне полотно. Це не так.

Двері в зборі це:.....

Дверне полотно
Дверна коробка, до якої кріпиться полотно
Лиштва з лицьового боку, що закриває стик коробки зі стіною
Добірний елемент (якщо коробка не виготовлялася за індивідуальними
розмірами), для закриття товщини стіни, не закритим коробкою
Лиштва, що закриває стик коробки, або добору зі стіною
Декоративна планка, що закриває стик між дверним прорізом і коробкою з тильної сторони дверного блоку
Поріг, якщо двері вхідні, або є високі вимоги щодо звукоізоляції чи пожежної стійкості
Скло, якщо воно не встановлено у фабричних умовах
Запірний пристрій в залежності від передбачуваних функцій, замок, або клямка
Петлі.
Ручка і нижня накладка в залежності від замку, або суцільна ручка «на планці» з відповідною прорізом
Торцеві ригелі (шпінгалети), якщо двері двостулкова
Упор, що прикріплюється до підлоги або стіни, щоб двері при відкриванні не пошкоджувала стіну, або власне кріплення при відкриванні на великий кут.
Фрамуги засклені, якщо потрібно передати більше світла в зону приміщення (найчастіше коридор), глухі фрамуги, якщо двері монтується в отвір, де раніше були встановлені дуже високі двері або якщо цього вимагає дизайнерське рішення.
Як ми вже з'ясували, саме обробка поверхні виробу і впливає найбільш суттєво на вартість. Вартість якісних комплектуючих для дверної коробки може істотно перевищувати вартість дверного полотна.
Особливо це стосується гладких полотен. Поверхня їх рівна і відповідно легше виготовляється і обробляється. А поверхня елементів дверної коробки, - фігурна, вартість обробки якої в рази вище, ніж плоскою.
Саме тому, в багатьох місцях, де продають двері, охоче демонструють дверні полотна, укріплені на підставках. Інші ж компоненти дверного блоку пропонуються якби по-замовчуванню.
Компанія, яка з однаково високою якістю робить всі складові дверей, і полотна, і коробки - демонструвати тільки полотно не буде.
Визначення сторони відкривання
Щоб визначити сторону відкриття дверей, права чи ліва, подумки встаньте перед дверима так, щоб вона відкривалася на Вас, і подивіться, де знаходяться петлі, на яких висить дверне полотно. Якщо петлі розташовані зліва, то і двері ліві. Якщо праворуч, то двері праві.
Є ще один спосіб. Подивіться, якою рукою ви відкриваєте двері на себе. Якщо ліва, то двері ліві, а якщо правою - праві.
Для визначення боку відкривання подвійних (двостулкових) дверей користуємося таким правилом: полотно на якому встановлена ручка є «робочим», на якому ручки немає - «додатковим». Сторону відривання визначаємо за «робочим» полотном, тобто якщо полотно праве - то двостулкові двері є правими, якщо ліве, то відповідно, ліві.


ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова
 
Яндекс.Метрика
Контакты
Телефон:(098) 062-80-04
Факс:(073) 026-45-00
E-mail:sofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицо:Менеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: