Переваги  ламiнованих  дверей.

Сьогодні ламіновані двері стрімко і впевнено завойовують ринок інтер'єрної продукції. Це закономірно, так як переваги подібного типу дверей в порівнянні з дерев'яними або металевими аналогами очевидні. Якісні ламіновані двері відрізняється не тільки естетичним зовнішнім виглядом, а й високими якісними характеристиками. Зовні вони покриті спеціальною штучної плівкою, яка покращує стійкість матеріалу до фізичних пошкоджень. Таким чином, міжкімнатні двері ламіновані захищені від відколів і подряпин, що псують їх зовнішній вигляд. До переваг також ставляться високі протипожежні властивості. Плівка, яка використовується при виробництві ламінованих дверей - надійно захищає їх від швидкого спалаху. Безперечний плюс - ціна такої продукції, придбати ламіновані двері можна недорого, це доступна розкіш. Не варто забувати і про те, наскільки привабливими та різноманітними можуть бути двері ламіновані від виробника. Доступна ціна, ідеальна якість - це правильний вибір. Виготовлення ведеться з дотриманням всіх технологічних особливостей виробництва , що дозволяє зберегти стабільність і міцність, а також правильність "геометричних" розмірів конструкції ламінованих дверей.
Останнім часом споживачі все частіше відмовляються від покупки класичних дерев’яних дверей і віддають перевагу більш сучасним моделям, таким, наприклад, як двері ламіновані . Такі двері мають  просто масу переваг, серед яких низька ціна, яка, тим не менш, ніяким чином не впливає на якість такого виду дверей.
Також, серед основних переваг ламінованих міжкімнатних дверей варто відзначити високі показники самої плівки. Так, наприклад, ця плівка настільки якісна, що може без проблем захистити двері від будь-яких механічних пошкоджень, а також, навіть від прямого попадання води.
Не зайвим буде відзначити і той факт, що такі двері, на відміну від звичайних дерев’яних, з часом не деформуються і їм не страшні перепади температур. Також, ламіновані двері дуже легкі і не створюють навантаження на стіну, і за ними легко доглядати, адже він зовсім невибагливі.
Ламіновані двері це каркас, який заповнений якимись «сотами» (пресований картон, виконаний у формі сот), додатково облицьований плитами МДФ і покритий шаром ламінату. До речі, ламінатної плівка може бути виготовлена як з дешевих матеріалів (двері економ класу), так і з більш дорогих (двері класу «еліт»). Також, така плівка може бути різних відтінків і текстури, що значно спростить процес вибору дверей в те чи інше приміщення.
Не зайвим буде сказати і те, що двері ламіновані просто незамінним у тому випадку, коли необхідно встановити в будинку відразу кілька однакових дверей – це стає можливим, завдяки тому, що ламінатної плівка випускається в рулонах однієї кольорової гами, чого не можна сказати про деревині, яка використовується для виготовлення звичайних дверей.


 
Телефон(098) 062-80-04
Факс(073) 026-45-00
E-mailsofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицоМенеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: