Ортопедичні Матраци Львів.
Висока якість ортопедичних матраців.

В асортименті продукції, що випускається більше 40 моделей матраців з ортопедичним і анатомічним ефектом, які відрізняються як технологією виготовлення, так і різними наповнювачами.


 
Усі пропоновані ортопедичні матраци У Львові. Ідеально повторюють контури тіла сплячого і забезпечують хребту фізіологічно правильне положення. Це можливо за рахунок використання блоку пружин (як залежних, так і незалежних), натурального латексу, латексованої кокосової койри, різних варіацій піни Foam та інших гіпоалергенних екологічно чистих матеріалів. Всі пружинні матраци мають спеціальний єврокаркас з матеріалу Spring Foam, який надає виробу жорсткість по периметру і збільшує термін його служби.
В нас ви можете підібрати та придбати пружинний матрац у Львові або придивитися до безпружинних  моделей, які славляться своїм яскраво вираженим ортопедичним ефектом, і при цьому бути впевненими в тому, що всі наші вироби повністю відповідають світовим стандартам і будуть служити вам вірою і правдою протягом багатьох років. 


ДЕ КУПИТИ ЯКІСНИЙ ОРТОПЕДИЧНИЙ МАТРАЦ У ЛЬВОВІ


Яндекс.Метрика
 
Контакты
Телефон:(098) 062-80-04
Факс:(073) 026-45-00
E-mail:sofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицо:Менеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: