Реставрація дерев'яних виробів у Львовi

                   

Ми пропонуємо вам комплекс послуг з реставрації виробів з дерева,та шпону. Реставрація виробів з дерева позволяє не лише відновити їх вигляд з естетичної точки зору, але і набагато продовжити термін експлуатації.

При реставраціі виробів з дерева використовуються лаки відомих фірм . Що надають виробам теплий і натуральний колір дерева. Також хочеться відзначити, що вироби з дерева це не від'ємна частина інтер'єру, яка обов'язково повинна підходити по дизайну до вашого інтер'єру і гармоніювати з загальним стилем приміщення.

Отримати консультацію можна за телефоном: 

                  (099) 6065499
  
Skype: brk-stulni
Ескізи, розміри, проекти та фото надсилайте на ел. адресу:
brk-stulni@ukr.net
brk.stulni@gmail.com
Яндекс.Метрика
Контакты
Телефон:(098) 062-80-04
Факс:(073) 026-45-00
E-mail:sofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицо:Менеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: