ПРОФІЛЬ  EPSILON

(050) 532 06 30

Наша компанія пропонує Вам металопластикові конструкції і з профілю  «Epsilon». Він володіє високою тепло- і звукоізоляцією, стійкістю до руйнівних дій зовнішнього середовища. Він не боїться морозів і вологи, не підтримує горіння, стійкий до процесу старіння, не сприяє нагромадженню вологості й розвитку грибків й є термоізоляційним матеріалом, не темніє й чудово зарекомендував себе в українських умовах, підтверджена довговічність 40 років.

Як фурнітура у виробах нашої фірми використовується високоякісна німецька продукція від «Siegenia — Aubi» (Німеччина), «Axor Komfort Line K-3 » (Україна).

Пропонуємо Вам  широку гаму тононованого  і захисного скла. Наші склопакети витримують серйозні ударні навантаження, не б’ються й нарівні із профілем відповідають за теплоізоляцію, безпеку й звуконепроникність вікна. Пропонуємо інноваційні склопакети  «Solar»- це багатофункційний склопакет, який захищає від спеки влітку і від холоду взимку, залишаючись при цьому досить прозорим.

Останнім часом все частіше наші покупці відмовляються від звичайних білих на користь кольорових металлопластикових вікон. Особливо популярні яскраво-коричневі металопластикові вікна з декором під дерево. Застосовується, якщо містобудівні архітектурні норми регламентують кольори вікон на фасадах будинків, наприклад, у центрі міста.

Також в асортименті нашої компанії «Гуртом» є комплектуючі до вікон. Це підвіконня внутрішня та зовнішні, протимоскітні сітки, тканинні ролети, жалюзі вертикальні та горизонтальні, а також захисні ролокасети.

Підвіконники Львів

Внутрішні підвіконня – це важливе доповнення до металопластикового вікна. Воно робить вигляд конструкції завершеним і охайним. В нас Ви можете замовити підвіконня таких виробників як  «Данке»(Україна), «OPENTECK» (Україна) . Широка кольорова гама та великий діапазон розмірів дозволять без проблем підібрати необхідний варіант.

Водовідливи

Зовнішні підвіконня або зливи, виготовляють з оцинкованої сталі або пластикові. Вони встановлюються з зовнішньої сторони пластикового вікна для відводу атмосферних опадів, що захищає конструкцію та стики від потрапляння вологи. Вони надійні та не вибагливі в експлуатації.

 

У вікнах з профілю EPSILON можливе використання різних типів склопакетів товщиною 24 мм., 32 мм.,та моноскла . З точки зору економічної доцільності , пропонуємо використовувати тільки енергозберігаючі склопакети ! Пластикові профілі виготовляються на німецькому обладнанні Krauss Maffei з використанням якісних матеріалів , які забезпечують стійкість до ультрафіолетового випромінювання та перепаду температур. Всі компоненти є екологічно безпечні і не викликають алергічних реакцій. Це підтверджено висновками санітарно-епідеміологічної служби України.
Армування в профільній системі EPSILON П - подібної форми, що є стандартним для використання у віконних системах, здатне витримувати сильні вітрові і статичні навантаження, служить несучим каркасом, та компенсує лінійне розширення пластикових профілів.
ВІКНА EPSILON – ДОВГОВІЧНІ!

ВІКНА із ПВХ профілю EPSILON будуть служити протягом багатьох років, не втративши свого первісного зовнішнього вигляду й технічних характеристик. Довговічність віконного і дверного ПВХ профілю ТМ EPSILON за висновком фахівців становить більше 40 років експлуатації.

ВІКНА EPSILON – ПРОТИЗЛОМНІ!

Європейський 13 міліметровий фурнітурний паз дає можливість постачити Ваше вікно сучасними системами фурнітури, що забезпечують підвищену безпеку від проникнень ззовні.

ВІКНА EPSILON – СЕРТИФІКОВАНІ!

Профільна система EPSILON виготовляється з полівінілхлориду на високотехнологічному обладнанні по унікальній рецептурі, що є екологічно чистою. Всі віконні конструкції ТМ EPSILON відповідають санітарно-гігієнічним, пожежним нормам і сертифіковані по ДСТУ.

ВІКНА EPSILON – НЕ БОЯТЬСЯ НІЯКИХ ТЕМПЕРАТУР!

Завдяки застосуванню якісних матеріалів у виробництві профілю EPSILON і строгому дотриманню технологічних процесів, забезпечується підвищена стійкість профілю до несприятливих кліматичних умов і впливів навколишнього середовища. Пластикові вікна EPSILON не бояться перепадів температур і витримують морози до 60 градусів без змін своїх технічних характеристик.

ВІКНА EPSILON – ВАШИХ УЛЮБЛЕНИХ КОЛЬОРІВ!

Поверхня вікон EPSILON є бездоганно білою і глянцевою, а головне, не вимагає особливого догляду. Ви без праці зможете вимити ваші вікна звичайним домашнім миючим засобом. Вікна EPSILON дозволять Вам втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї і кольорові переваги, завдяки можливості використання чудового ламінованого покриття. Ваші вікна можуть бути сніжно білими, різних кольорів або декорованими під різні породи дерева. Вікна EPSILON не втратять своїх кольорів!

Профільна система EPSILON забезпечує вікнам оптимальну тепло- і звукоізоляцію, стійкість до атмосферних явищ, тривалий термін служби, невимогливість догляду, високі ергономічні властивості в сполученні з елегантним зовнішнім виглядом.


Технічні характеристики профілю EPSILON
 • Стабільна чотирьохкамерна система із чудовими ізолюючими характеристиками.
 • Висока шумоізоляція забезпечує тишу й спокій Вашого будинку.
 • Високоякісний пластик, стійкий до впливів зовнішнього середовища. Не має потреби ні у фарбуванні, ні в будь-якому іншому спеціальному догляді.
 • Застосування підсилювача з ребрами жорсткості надає конструкції додаткову надійність у процесі експлуатації.
 • Універсальність армування
 • Наявність у системі додаткових профілів
 • Надійне кріплення імпоста
 • Можливість підбору засклення 4, 24 і 32 мм
 • Рівна глянсова поверхня
 • Відмінна білизна (L96%)
 • Наявність сертифікатів відповідності й гігієнічних висновків
Профільна система EPSILON
 • 4-х камерна система шириною 58 мм
 • товщина зовнішньої стінки 2,8 мм
 • перекриття рами стулкою 8.00 мм
 • універсальність армування
Функціональність профілю EPSILON

Стандартні вікна, вікна з підвищеною теплоізоляцією, вікна з поліпшеними шумозахисними властивостями.

Сертифікати й ліцензії профілю EPSILON

Всі віконні конструкції відповідають санітарно-гігієнічним, пожежним нормам і мають Українські сертифікати.

Ущільнення профілю EPSILON
 • Фальцеве ущільнення
 • Суцільний контур ущільнення в рамі й стулці
 • Ущільнювач неекструдований чорних кольорів
Фізичні властивості профілю EPSILON
 • Теплоізоляційні протизломні характеристики відповідають встановленим нормам
 • Звукоізоляція, класи шумозахисту від II до IV
Сфера застосування профілю EPSILON
 • Поворотні, поворотно-відкидні, відкидні
 • Різноманітний спектр застосовуваних склопакетів: звичайні, з підвищеними енергозберігаючими характеристиками, шумозахисні, спеціальні.
 • Декоративні поперечини – усередині склопакету, що наклеюються на склопакет, що розділяють склопакет.
Додаткові профілі й приналежності профілю EPSILON

Приєднувальні профілі – розширники – підставочні профілі – профілі для приєднання до стіни – з’єднувачі – декоративні профілі – профілі для додаткового посилення.

 

Яндекс.Метрика
Контакты
Телефон:(098) 062-80-04
Факс:(073) 026-45-00
E-mail:sofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицо:Менеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: