Водовідливи виготовляються методом гнуття. Вони підбираються під будь-яке вікно. Основні кольори - білий і коричневий.
Відливи є довговічними і міцними, оскільки метал або алюміній стійкі до дії атмосферних опадів і перепадів температур.Не дивлячись на те, що поверхня відливів досить стійка до механічної дії, проте, відповідно до європейських стандартів, вони покриваються захисною монтажною поліетиленовою плівкою.
Це забезпечує додатковий захист поверхні відливів при монтажі або при проведенні будівельних робіт. Монтажна плівка видаляється на останній стадії робіт, наприклад, після повного завершення установки вікон.

    
Яндекс.Метрика
Контакты
Телефон:(098) 062-80-04
Факс:(073) 026-45-00
E-mail:sofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицо:Менеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: