Купити двері в магазині це ще не головне, важливо їх довести до будинку і правильно встановити в дверний проріз. При покупці дверей ми також пропонуємо своїм клієнтам такі послуги як доставка і установка.
 
 Установка дверей дуже важливий і складний процес. Є безліч підводних каменів і навіть якщо перечитати всі статті по установці дверей все одно поставити без проблем, точно не вийде. Ми ж вам пропонуємо професійну установку монтажниками, які мають весь необхідний професійний інструмент і тільки цим і займаються кожен день і знають, як правильно обійти всі ці камені. Хочеться ще зробити акцент на тому, що тільки двері встановленнi нашими монтажниками мають повну гарантія від виробника.  У процесі встановлення усі виникаючі проблеми вирішуються професійно швидко і за оптимальною ціною, будь то нестандартний розмір дверного отвору, нерівна стіна, складності зняття старої двері, установка доборних планок. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід і всі проблеми вирішуємо як свої власні. Будьте впевнені, купуючи двері з установкою, ви отримуєте те, що хотіли, якісні та красиві двері з гарантією від виробника які не один рік будуть радувати вас своєю бездоганною роботою. Навіть після закінчення гарантії ми не кидаємо своїх клієнтів і готові вирішити будь-яку проблему пов'язану з поганою роботою встановлених дверей. Всі ціни на додаткові роботи надані в прайсі вище, але остаточну ціну може назвати тільки майстер після огляду місця установки дверей.


 

 

Контакты
Телефон:(098) 062-80-04
Факс:(073) 026-45-00
E-mail:sofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицо:Менеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: