Замір дверного отвору


Замір дверного отвору дуже важливий етап, оскільки саме на цьому етапі заміряються всі величини, які знадобляться для правильного розрахунку вартості дверного блоку. На цьому етапі визначається: ширина дверного полотна, коробки, додаткової дошки, можливість установки порога і лиштви.
Вартість виклику замірника міжкімнатних дверей - 50 грн . У вартість входить замір дверних прорізів, В цю вартість в основному входить необхідність дістатися до адресата. 
Все що потрібно від заміру це :
- висота, ширина дверного пройома (для визначення бажаного розміру дверного полотна)
- товщина стіни (щоб знати необхідну ширину дверної коробки та добірної дошки), для другої вхідної двері глубину від краю стіни до полотна чи коробки першої вхідної двері (знати ширину добірної дошки для зашивання нею між коробками двох вхідних дверей, якщо не буде заштукатурюватися і т. п.),
- ліва чи права сторона відкривання
- необхідність порогів,
- кількість лиштви (наприклад другі вхідні двері та в деяких кладових або якщо з однієї сторони дверної коробки штукатуриться відкос - двері обрамляються лиштвою лише з однієї сторони, якщо відкоси з обох сторін то лиштви зовсім не потрібно), (буває, частіше в санвузлах, лиштва не поміщається на всю ширину (6-7см) тоді з неї вирізається вдовж полоска необхідної ширини), (буває коробки двох дверей стоять рядом та що відстань між ними закривається одною лиштвою, або ж там гарно пасує ширша зате одна добірна дошка із заокругленими краями).
На всі ваші технічні запитання дасть відповідь замірник дверей.
Вартість виклику замірника вхідних дверей - 50-100 грн (В залежності від фабрики виробника).
Не завжди самостійний замір економить вам гроші, оскільки часто люди помиляються в зв'язку з невмінням коректно зняти вимір і це призводить до додаткових витрат на матеріал, якого не вистачало, або перебір необхідного матеріалу.
Проте якщо ви вирішили самостійно зняти вимір з вашого дверного отвору, тоді ось вам підказка.
Для розрахунку необхідного матеріалу та розмірів полотен нам буде потрібно від вас наступне: 
1) Ширина чистового отвору (від стіни до стіни). 
2) Висота чистового прорізу. 
3) Відкривання. (Петлі зліва, відкривання на себе - ЛІВЕ; петлі праворуч, відкривання на себе - Право;) 
4) Необхідність порога. 
5) Необхідність налічників. 
Яндекс.Метрика

Обратная связь


ОбновитьКонтакты
Телефон:(098) 062-80-04
Факс:(073) 026-45-00
E-mail:sofiika.lviv@gmail.com
Контактное лицо:Менеджер-консультант
Анонсы
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ
Меблі на замовлення без націнок і посередників. Хорошої якості, недорого від виробника... Великий вибір.Конкурентна ціна, Надійна якість, Оригінальний дизайн.
головна
МЕБЛІ,ВІКНА,ВИРОБИ З ДЕРЕВА МОЖЛИВО ПО ЕЗКІЗАМ ЗАМОВНИКА
дитячі меблі
ДИТЯЧІ МЕБЛІ ЛЬВІВ. Ліжко машина , Дитячі меблі » Ліжко"Горище"
КАТАЛОГ-ДВЕРI
Варіанти дверей , які ми пропонуємо : броньовані двері , двері вхідні металеві , двері міжкімнатні , двері шпоновані , двері з масиву сосни , двері з дерева
каталог-продукцiї
КАТАЛОГ ДВЕРІ-ВІКНА-МЕБЛІ виготовляємо ексклюзивні меблі на замовлення виготовляємо від простих до складних виробів з дерева в залежності від вимог замовника художнє декорування та індивідуальний підхід гарантуємо найвищу якість роботи консультації по догляду за виробами з дерев
Авторизация
Email:
Пароль: